Tourmedlemmar 2020

Fredrik Björk

Wild Card AB

Proffs på profilprodukter.

Mobil: 0733852256
Epost: fredrik@wildcard.se
www: wildcard.se
Golf-ID: 720717007

Michael Norén

Nitea AB – Internet marketing

Hjälper företag med digital marknadsföring.
Hemsidor, Google, Sociala medier.

Mobil: 0703 10 68 01
Epost: michael@nitea.se
www: nitea.se
Golf-ID: 550202-009

 

Marko Kujala

Godslogistik AB

Bud – Transporter
Har du PANIK eller måste få en garanti att försändelse kommer till kund då
ringer du Godslogistik! – Godslogistik utför allehanda företagsreleterade
godstransporter lokalt stor- Stockholm eller långväga med skåpilar, mindre
och större lastbilar med rutinerad personal från beställning till leverans.

Mobil: 0760-444800
Epost: marko@godslogistik.se
www: godslogistik.se
Golf-ID: 700524-021

Mats Lundberg

Mats Lundberg Fastighets AB HusmanHagberg

Mäklare.

Mobil: 0708 77 74 52
Epost: mats.lundberg@husmanhagberg.se
www: husmanhagberg.se/haninge
Golf-ID: 670106-039

Mattias Eriksson 

ENE AB

Erbjuder tjänster inom byggentreprenadarbeten, plattsättning, golvläggning samt rivning/saneringsarbeten.

Mobil: 0708-411236
Epost: mattias.eriksson@ene.se
www: ene.se
Golf-ID: 720609-011

 

Christian Wisén

Nordomatic AB

Ledande i Skandinavien inom ”SmartBuildings”
Våra tjänster: Fastighetsautomation
samt energi- och driftövervakning

Mobil:070 871 20 50
Epost: christian.wisen@nordomatic.se
www: nordomatic.se
Golf-ID: 670708-015

Charlie Aldenstam

Olofsson Bil

Hjälper dig och ditt företag att hitta rätt upplägg när det kommer till val en Volkswagen, SEAT, Audi, SKODA, Volkswagen transport eller begagnat.

Mobil: 08-515 155 31
Epost: charlie.aldenstam@olofssonbil.se
www: olofssonbil.se
Golf-ID:730514-021

Emma Myrén

Värmex AB

Verklighetens konsulter för ett bättre och effektivare inomhusklimat.

Mobil: 070-516 76 12
Epost: Emma.Myren@varmex.se
www: varmex.se
Golf-ID: 690224-022

Daniel André

BiCA Byggkonsult AB

”Vi förverkligar visioner”
Vi erbjuder konsulttjänster inom Byggledning, Entreprenadbesiktningar, Kontrollansvarig samt Medicinsk gas.

Mobil: 0706 03 45 76
Epost: daniel@bicabyggkonsult.se
www: bicabyggkonsult.se
Golf-ID: 741030-040

Henrik Nordin

eTre Konsult AB

eTre Konsult AB är ett konsultföretag som tillhandahåller tjänster inom ekonomi och IT.

Mobil: 0708-691 333
Epost: henrik@etre.se
www: etre.se
Golf-ID: 710311-017

Peter Kornelind

Kornelinds Elektriska AB

Kornelinds Elektriska AB är en etablerad aktör inom elinstallationer och vi hjälper företag med alla typer av entreprenader inom nyproduktion, om- och tillbyggnation samt service och underhåll.

Mobil: 08-408 80401
Epost: peter@kornelindsel.se
www: kornelindsel.se
Golf-ID: 650522-008

Karl Hultman

Chancellor’s Office AB

Vi hjälper privat personer och företag att administrera strategiska beslut med fokus på förmögenheter och kvalitetssäkrar de externa rådgivarna som används för detta.

Mobil: 0708 175860
Epost:karl.hultman@chancellors.se
www: www.chancellors.se
Golf-ID: 710623 – 057

Nicklas Manns

Outsafe AB

Outsafe investerar i små bolag där vi kan bidra med vår erfarenhet som entreprenörer. Hittills har Outsafe investerat i fem olika verksamheter i Sverige och Norge.

Mobil: 070-55 311 26
Epost:nicklas@manns.se
Golf-ID: 630805-022

Peter Hofgren

PETHOF CONSULTING AB

Vi verkar inom fastighet/bygg
Vi hjälper kunder med kvalitetsuppföljning genom hela byggprocessen
Vi projektleder projektet
Vi installationssamordnar projektet
Vi hjälper till att överlämna projektet till kunden

Mobil: 0729737370
Epost: peter.hofgren@pethof.se
Golf-ID: 720226-015

Maria Sjöstedt

Handelsbanken

Vi är en lokal bank som tar lokala beslut.

Mobil: 076-147 53 24
Epost: mabr11@handelsbanken.se
www: handelsbanken.se/haninge
Golf-ID:650829-036

Peter Hedberg

Café Notholmen

Café Notholmen erbjuder, förutom en underbar omgivning vid havet, boende (rum eller hela huset 12 bäddar), mat & fika som är nyttigt och gott, ett glas vin, musikkvällar, mindre konferenspaket, lokal för mindre event samt gästhamnsplatser.

Mobil: 070 6520836
Epost: 42hedberg@gmail.com
www: cafenotholmen.se
Golf-ID: 540227- 031

Rubin Virdi

Redovisa Resultat RR AB

Digitalt. Enkelt. Kommunikativt. Personligt.

Vi är kundernas ekonomiavdelning där vi hjälper till med allt från löpande bokföring till avancerade årsredovisningar och analyser.

Mobil: 08 12 07 89 01
Epost: rubin.virdi@redovisaresultat.se
www: redovisaresultat.se
Golf-ID: 770514-026

Torbjörn Mattsson

Mattsson kontor AB

Vi kan bistå ert företag inom produktgrupperna kontorsmateriel, arbetskläder, profilkläder, data, reklamartiklar och hygien/rengöring.

Mobil: 08-556 289 99
Epost: torbjorn@mattssonkontor.se
www: mattssonkontor.se
Golf-ID: 650310-018

Robert Svanlöv

Källtorps I Stockholm AB

Arbetar inom byggsektorn projektledning och utförande entreprenader

Mobil: 0706306770
Epost: robert.sundberg@zengun.se
www: zengun.se
Golf-ID: 701126-038

Daniel Westlund

Skälsätra Bygg & Design AB

Vi är ett byggföretag som arbetar med små och större projekt allt ifrån små servicearbeten till att bygga hela hus nyckelfärdiga. En totalentreprenör helt enkelt.

Mobil: 08-448 64 20
Epost:danielw@skalsatrabygg.se
www: skalsatrabygg.se
Golf-ID:961031-026

 

Andreas Fahlström

Byggpro Tyresö AB

Totalentreprenör bygg. Stort som smått.

Mobil: 070-3126000
Epost: andreas@byggpro.se
www: byggpro.se
Golf-ID: 720803-034

 

Rickardh Brodin

Söderkyl AB

Bygger kommersiella tvättstugor och servar vitvaror

Mobil: 070 517 55 92
Epost: rickardh.brodin@soderkyl.se
www: soderkyl.se
Golf-ID: 740620-031

Kim Viklund

Svenska Ugnslackering AB

Vi hjälper företag och privatpersoner med att renovera och lackera om köksluckor, dörrar, kontorsmöbler och inredningsnickerier.

Mobil: 070-866 89 33
Epost: kim@sulab.se
www: sulab.se
Golf-ID: 770817-048

Håkan Zetterström

Livförsäkringsbolaget Skandia, ömsesidigt

Skandia är ett ledande pensionsbolag som har gett människor ekonomisk trygghet i 160 år och har en stark tradition av produktutveckling och samhällsengagemang. Vi skapar ett rikare liv för människor genom lösningar för pension, hälsa och sparande.

Mobil: 070 295 26 87
Epost: hakan.zetterstrom@skandia.se
www:skandia.se
Golf-ID:830402-007

Pål Dahlström

Lapideas AB

Hjälper företag att lyckas med strategiska IT-projekt och ledning inom IT.

Mobil: 070-546 99 90
Epost: pal.dahlstrom@lapideas.se
LinkedIn: Linkedin.com/in/paldahlstrom/
Golf-ID: 700811-024